MDI s.r.o. - Průmyslová a garážová vrata
montujeme vrata od roku 1991

Vchodové a ocelové dveře - Víceúčelové dveře

Víceúčelové dveře

Víceúčelové ocelové dveře Hörmann MZ, MZ Thermo

Kompletní prvek křídlo se zárubní -normované rozměry a výroba na zakázku. Dveře ideální pro vnitřní i venkovní prostoty (výplň je minerální vlna) použitelné do sklepů a ve vedlejších budovách, stodolách, ale také v provozovnách jako vstupní dveře do podnikových prostorů a v zemědělství. Provedení dveří je stabilní a velmi odolné.

Víceúčelové ocelové dveře Hörmann D45, D55, D654

Kompletní prvek křídlo se zárubní -normované rozměry a výroba na zakázku. Dveře jsou ideální pro vnitřní i venkovní prostoty (výplň je minerální vlna) použitelné do velmi zatížených prostorů s vysokou cykličností a s nadměrnými velikostmi otvorů provozovnách ve výrobních halách, obchodních centrech, atd…. Provedení dveří je stabilní, robustní a velmi odolné.

Protipožární dveře Hörmann WAT

Kompletní prvek křídlo se zárubní -normované rozměry a výroba na zakázku. Dveře ideální pro venkovní prostoty (výplň je sendvičová deska) použitelné do zatížených prostorů ve výrobních halách, obchodních centrech, atd…. - Provedení dveří je stabilní a velmi odolné.

Protipožární dveře Hörmann T30,T60,T90

Kompletní prvek křídlo se zárubní -normované rozměry a výroba na zakázku. Dveře jsou ideální pro vnitřní i venkovní prostoty (výplň je minerální vlna) použitelné do velmi zatížených prostorů s vysokou cykličností v provozovnách, výrobních halách, obchodních centrech, atd…. Provedení dveří je stabilní, robustní a velmi odolné.