MDI s.r.o. - Průmyslová a garážová vrata
montujeme vrata od roku 1991

Bioklimatická pergola - SB400/SB500

Ukázka konkrétních realizací společností MDI s.r.o.

SB400/SB500

Bioklimatické pergoly SB400/SB500

Tento typ pergoly umožňuje využití slunečních paprsků dle potřeby uživatelů nejen terasy, obytných místností. Částečně nahrazuje stínící techniku na oknech při zachování komfortu dálkového ovládání. Volbou tohoto zařízení je umožněna regulace dopadu slunečních paprsků naklopením střešních lamel. Lamy jsou pevné a při úplném uzavření umožňují užívání vaší terasy i za nepříznivého počasí. Použité výrobní a montážní materiály (hliník, nerez) zajišťují dlouho životnost, a s pohony od renomovaných výrobců bude dlouho spokojeni. Odvod vody z konstrukce zajišťuje systém odtokový kanálů a vlastní svislé stojky, takže estetiku neruší žádné dodatečné okapové konstrukce. Doplněním pergoly o boční REFLEXOL Ziiip budete mít dostatek soukromí a budete chráněni před chladivým větrem.

Pergola SB400 má mnoho typů osazení pro většinu požadavků zákazníků a stavebních situací. Typy pergol jsou volně stojící, montáž na stěnu či do stávající konstrukce. Maximální výrobní rozměr je až 7000mm délky (skladba po 200mm šířka lamely) a šířky 4000mm (maximální délka lamely)

Pergola SB500 má mnoho typů osazení pro většinu požadavků zákazníků a stavebních situací. Typy pergol jsou volně stojící, montáž na stěnu či do stávající konstrukce. Maximální výrobní rozměr je až 7000mm délky (skladba po 250mm šířka lamely) a šířky 5000mm (maximální délka lamely)