MDI s.r.o. - Průmyslová a garážová vrata
montujeme vrata od roku 1991

Garážová vrata - Sekční stropně výsuvná

Sekční stropně výsuvná

Sekční stropně výsuvná vrata – nejfrekvenovaněji žádaná vrata, nejvíce vyhovující požadavkům většiny zákazníků. Poskytují velmi variabilní možnosti řešení, systémy výsuvu při i minimální potřebě nadpraží, přitom nadpraží lze i v případě jeho absence doplnit v rozsahu řešení vrat. Mají v porovnání perfektní izolační vlastnosti, stabilitu, životnost a desítky let prověřený propracovaný systém výsuvu a vyvážení. Desítky let probíhající tržní soutěž stlačila cenu na funkční minimum a nutí vývojáře vylepšovat detaily provedení.

Vrata jsou nabízena pro pokrytí nejširší škály požadavků v provedeních dvou výrobců: Toors a Hörmann. Oba výrobci splňují nejpřísnější požadavky a normy provedení výrobků. Jsou nabízeny v typových i atypových rozměrových řadách, s širokou nabídkou motivů povrchů, prolisů, barevných řešení a dekorů dřeva, s alternativami způsobu vyvážení, s kompletním výčtem systémů výsuvu a doplňků výbavy.

Dále je možné se podrobně seznámit s řešením vrat obou výrobců v níže uvedených odkazech katalogových listů a technických manuálů.

Garážová vrata \ Sekční stropně výsuvná \ PDF ke stažení