MDI

MDI - Miroslav Dráždil Průmyslová 634 373 81 Kamenný Újezd info@mdi-vrata.cz +420 733 164 655

Vchodové a ocelové dveře - Vchodové dveře ocel

Vchodové dveře ocel 1

Domovní dveře Hörmann TermoPro (ocel) Dveře jsou použitelné do novostaveb ale i při rekonstrukci rodinných domů, nabízejí široký výběr motivů a barevných provedení včetně bočních dílů a nadsvětlíků v systémovém provedení, které určitě uspokojí i náročného zákazníka svou vysokou kvalitou. Standardní provedení dveří z pozinkovaného ocelového plechu s hladkým vzhledem bez pohledového rámu křídla a s kvalitní povrchovou úpravou dle vybraného motivu. Je samozřejmostí dodávka výrobku včetně hliníkové zárubě a kotevním materiálem. Technické zpracování a provedení dveří včetně zárubně je provedeno s pověstnou německou přesností a precizností, mimo jiné i toto je zárukou spokojenosti zákazníka a dlouhé životnosti výrobku.

Domovní dveře Hörmann RenoDoor 2013 (vycházejí ze standardních dveří TermoPro) Akční dveře pro rok 2013 za příjemnou cenu, který má stejné využití jako standardní vchodové dveře TermoPro. Popis: * 3 nejprodávanější barevné odstíny: RAL 9016 provozně bílá, RAL 9006 bílý hliník, RAL 8028 terakotově hnědá. * 3 atraktivní fóliové dekory: Titan Metalic (podobné jako Titan), dekor dřeva Zlatý dub a Tmavý dub (ořech). * Hliníková zárubeň s přerušeným tepelným mostem. * Křídlo tepelně oddělené ocelové křídlo o tloušťce 46 mm s hodnotou U až 1,2W/(m2.K). * Provedení bez pohledového rámu křídla dveří. * Trojité izolační prosklení s použitím bezpečnostního skla z vnitřní i venkovní strany. * Vícenásobné zamykání s hlavním zámkem a 2 čepy, v kombinaci s otočným a hákovým jištěním. * Venkovní madlo HB 38-2 – kartáčovaná nerez. * 3 stavitelné panty. * Dvojité gumové těsnění.

Bezpečnostní dveře Hörmann KSi bránící vloupání
Kompletní prvek křídlo se zárubní. Dveře jsou použitelné do novostaveb chalup a chat, ale i při rekonstrukci do sklepních prostor a vedlejších budov s potřebou náročného zabezpečení a s potřebou ochrany proti chladu a hluku, nabízejí široký výběr barevných provedení. Záruka vysoce kvalitní dlouhodobé ochrany objektu kde jsou dveře osazeny, které určitě uspokojí i náročného zákazníka svou vysokou kvalitou. Popis: * Normované rozměry i výroba na požadovaný rozměr * Dveřní křídlo tloušťka 40 mm, třístranný silný falc, povrch dveří z oboustranně pozinkovaného ocelového plechu, tloušťka plechu 0,8 mm, vložka z minerální vlny celoplošně slepena s deskami dveří, dole těsněni s dvojitou chlopní,1x bezpečnostní ocelový čep na straně pantů * Zvuková izolace (DIN EN 20140) pouze s rohovou nebo obvodovou zárubní Rw ca. 31 dB , těsnění s dvojitou chlopní Rw ca. 32 dB se zápustným podlahovým těsněním tepelná izolace (EN ISO 12567-1) UD = 1,7 W/m2 K ve spojení s rohovou zarubní * Povrch dveřní křídlo a zárubeň se základním práškovým nástřikem v provozní bílé (RAL 9016), obvodová a bloková zárubeň světle šedá (RAL 7035), barva nanášena elektroforézní metodou (ponorná lázeň) * Panty dvoudílné pozinkované závěsy WF s bezpečnostními čepy * Kování vícenásobný západkový zámek, vrtáni PZ se dvěma dodatečnými západkami, hliníková bezpečnostní souprava klika/koule DIN 18257 třída ES 1 s krátkým štítkem, ochrana proti odvrtání, profilový cylindr 27,5 + 40,5 mm s ochranou proti navrtání, 3 klíče bezpečnostní karta. K dodání místo se standardní bezpečnostní soupravou klika/koule také k dodání s bezpečnostní soupravou klika/klika.

Vchodové dveře ocel

Poptávkový formulář