MDI

MDI - Miroslav Dráždil Průmyslová 634 373 81 Kamenný Újezd info@mdi-vrata.cz +420 733 164 655

Průmyslová vrata - Protiprůvanové clony

Protiprůvanové clony 1Protiprůvanové clony 2Protiprůvanové clony 3Protiprůvanové clony 4

PROTIPRŮVANOVÉ CLONY - lamelové a kyvné clony z měkčeného PVC slouží jako ochrana proti průvanu, snižují tepelné ztráty v zimě, omezují úniky chladu z mrazicích boxů, zamezují vnikání prachu do objektů, mohou snížit hladinu hlučnosti, druhotně mohou sloužit jako další zdroj denního osvětlení.

Lamelové clony lze využívat dle konkrétní situace až do výšky 6 m. Důležité je dle uživatelských podmínek vhodné nadimenzování clon dle tloušťky a šířky lamelového pásu a procenta překrytí jednotlivých pásů. Variantami jsou posuvné clony a shrnovací clony (pro otvory do výšky 3500 mm). Kromě nejběžnějších transparentních je pro bezpečnostní, estetické a účelové podmínky provozu k dispozici dalších 9 barevných odstínů.

Kyvná vrata mají výplň z transparentního měkčeného PVC je uchycenu v jedno- nebo dvou- křídlé ocelové rámové konstrukci v provedení pozink či nerez (potravinářství). Tato je opatřena průmyslovými pružinovými zavírači, které po průchodu nebo průjezdu z obou směrů vracejí křídlo do zavřené polohy. Clona umožňuje pohodlnější prostup osob i manipulačních prostředků oproti lamelové cloně a je výrazně levnější ve srovnání s rychloběžnými rolovacími vraty. Velikostní limit vhodnosti je otvor 3x3 m.

Protiprůvanové clony

Poptávkový formulář