MDI

MDI - Miroslav Dráždil Průmyslová 634 373 81 Kamenný Újezd info@mdi-vrata.cz +420 733 164 655

O firměMDI VRATA České Budějovice top banner 1MDI VRATA České Budějovice top banner 2MDI VRATA České Budějovice top banner 3MDI VRATA České Budějovice top banner 4

Idea, která stojí na počátku snad každé cesty, rozhoduje o průběhu této cesty a předpokládané úspěšnosti. Naše idea spočívá ve špičkovém odborníkovi na každém stupni, maximální propracovanosti, kvalitě, systémovosti a možné variabilitě výrobku s důrazem na vývoj ze všech úhlů pohledu, a nakonec v systémové a dokonalé práci, s maximálním důrazem především ve variabilních podmínkách stavebních situací při konečných realizacích a poprodejním servisu u zákazníka.

Naše práce začíná dříve, než utratíte první korunu. Před samotným výběrem vratového systému, ještě než utratíte Vaše peníze, pomůžeme najít nejoptimálnější řešení pro koncového uživatele, včetně stavební připravenosti. Tím pomůžeme ochránit Vaše investice. Nejvyšší kvalita všech komponentů a výrobků je podtržena spoluprací s renomovanými subjekty - prvozdroji v oboru.

V realizacích disponujeme dvěma plně vybavenými montážními skupinami na dodávkových vozidlech, dále dvěma techniky zajišťujícími zakázky od návrhu, přes řízení až do okamžiku spokojeného zákazníka – uživatele. V pozadí toho stojí administrativně účetní asistentka a vzhledem k tisícovkám realizací i samostatný servisní technik. To se zázemím 300 m2 prostor dílny, zakládacího skladu, skladu náhradních dílů a 110 m2 vzorkovny výrobků a kanceláří.